خاطرات دخترک من

دفتر خاطرات و مخاطرات نفیسه نوروزی

خاطرات دخترک من

دفتر خاطرات و مخاطرات نفیسه نوروزی

درباره بلاگ
خاطرات دخترک من

نفیسه نوروزی هستم و هفت سالمه، این بلاگ را پدرم در بیست و دوم بهمن ماه هزار و سیصد و هشتاد و نه برایم ساخت تا من خاطرات و دیگر حرف هایم را در اینجا بنویسم.

طبقه بندی موضوعی
پربیننده ترین مطالب
آخرین نظرات
۱۹ شهریور ۹۱ ، ۱۰:۱۴

جشن تولد نفیسه در باغ!!

همیشه چند روز قبل از روز تولدش به من گوشزد می کنه که برام کیک تولد بخر می خوام جشن تولد بگیرم. میگم جشن تولد یه باره می گیرن دیگه، قبول نمیکنه. هر سال تا الان جشن گرفتیم براش به صورت مختصر! امسال هم مثل دوسال قبل که روستای پررود بود زنگ چندین بار زنگ زد و چندین بار هم به منشی گوشی! پیام گذاشته که فلان روز روز تولدمه و باید کیک بخری و بیاری روستا و تو باغ برام جشن تولد بگیری به همراه دختر عمه هاش مهسا و بهاره. امسال هم درست روز عید فطر، روز تولدش بود که من نتوانستم برم روستا، به علت موقیت شغلی که دارم. فرداش کیک گرفتم بردم پررود رفتیم تو باغ ِ فندق ِ شکرجار (اسم باغ ماست!) با دختر عمه هاش یه بوته فندق رو تزئین کردند و یه تنه درخت هم پیدا کردم از باغ آوردم شد مبلشون و یه کپه هم فندق ریختم جلو شد میز عسلیش برای     کیک تولد! رفته بود پررود فندق چینیچند تا هم عکس تولدش رو در این پست قرار می دهمبهاره نفیسه مهسابقیه عکس ها در ادامه مطلب این هم همون باغ فندق شکرجار زغال اخته ی تازهنفیسه با باباش در انعکاس نمایشگر  لب تاببابای نفیسه از بالای درخت فندق از خودش عکس گرفتهفندق هم اینجوریه از روی درختامیدواریم از این عکس ها خوشتان اومده باشهاگر یادگاری بنویسید نفیسه جان خوشحال میشه

نظرات  (۳)

۲۰ شهریور ۹۱ ، ۱۵:۲۲ آسمان مامان ضحی
تولدت مبارک گل دختر
خیلی جشنت قشنگ بود هم بخاطر وجود گل روی خودت هم بخاطر باغی که رفته بودید
زیباییش دو چندان بود
مامانی به شما هم تبریک میگم بخاطر وجود این نازنین دختر
انشاالله عروسیشو ببینی
خوشحالم از آشنایی
راستی این باغ زیبا کجای ایرانه ؟
پاسخ:
سلام تشکر از محبت شما این باغ فندق هست که در الموت غربی نزدیک شمال و استان قزوین هست
درود به نفیسه خانم و دوستاش، امیدوارم که سالهای سال زنده باشی و همینجور با ابتکارات جدید سالهای تولدت رو جشن بگیری. کار خودت و بابات توی به راه انداختن این جشن تولد توی باغ، زیبا بود. در ضمن اون مهمان ویژه رو هم معرفی نکردین. انشاالله موفق باشی.
پاسخ:
سلام و ادب و احترام خدمت عمو من از طرف نفیسه ازت تشکر می کنم دعا کنید بتونیم بیام شهر مقدس التماس دعا
سلام وبلاگ قشنگی داری ام اتفاقی اسم و فامیل منم مثل تو در اومد
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
به وبلاگ منم سر بزن
پاسخ:
سلام! چه جالب خوشبختم باز هم بیا یادگاری بزار